Yeni Malatyaspor’un Genç Oyuncusu: Aileme Helal Para Götürmek İstiyorum

Orduzu Pınarbaşı Nurettin Soykan Tesisleri’nde gazetecilere açıklamada bulunan Malle, yeni ve genç bir takım olduklarını ifade etti.

Genç bir takım olmalarının avantajlarının yanı sıra dezavantajlarının da olduğunu dile getiren Malle, “Deneyim eksikliği var, bu eksikliği şu anda antrenmanlarla atlatmaya çalışıyoruz. Bunu atlattıktan sonra daha iyi sonuçlar elde edeceğiz. Takım gerçekten mücadele ediyor, hepimizde kazanma isteği var” diye konuşu.

Malle, ligde dört haftalık süreci geride bıraktıklarını ifade ederek, “Şu anda mantalite ve mantık olarak tamamen Manisaspor maçına odaklandık. Manisa’ya kazanmak için gidecek şekilde psikolojik olarak hazırlıyoruz” dedi.

Takıma en iyi şekilde katkı sağlamak için çok çalıştığını dile getiren Malle, “Kendi performansımı en üst seviyeye çıkarmaya ve takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Çünkü ben buranın maaşlı bir personeli gibiyim. Aldığım parayı hak edip, aileme helal para götürmek istiyorum. Takımım için elimden geleni yapıyorum. İnşallah daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.