Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

U18’de Sahte Oyuncu İddiası

Malatya amatör küme Yusuf Okyay paşa ligi’ne bu hafta oynanan karşılaşmalarla devam etti.

Malatya amatör küme Yusuf

Liglerin bitimine bir hafta kala A grubunda Battalgazi Belediyespor, B grubunda Konakspor,Telekomspor,Demirspor çekişmesi devam ederken, C Grubunda Yeşilyurt belediyespor liderliklerini sürdürdü.
Önceki gün oynanan bazı karşılaşmalarda sahalar ilginç olaylara maruz kaldı. Bunlardan Biri Konakspor, Telekomspor karşılaşmasında yaşandı. 90 dk sonunda Konakspor rakibi karşısında 3-0 galip geldi. Karşılaşma sonrası Telekomsporlu yöneticiler Konaksporun sahte oyuncu oynattığını iddia ederek Hakem nezdinde şikayette bulundu. Bu karşılaşma ile ilgili kararı Tertip komitesi verecek.
Diğer bir karşılaşmada ise Yeşilyurt Belediyespor Fenerspor karşılaşmasında yaşandı karşılaşmanın Hakemi İbrahim Şahin, itirazları sonucu Fenerspor Hocasını kırmızı kartla oyun dışına attı. Bunun üzerine Fenerspor Sahadan çekildi ve karşılaşma Yeşilyurtsporun 1-0 üstünlüğüyle sonuçlandı.
Battalgazi stadında oynanan Malatyaşehirspor- Orduzuspor karşılaşmasında yaşandı. M.Şehirspor Orduzuspor karşısında 5-0 galip iken rakip takımın oyuncu sayısı 7’ye düşmesi neticesinde karşılaşmanın hakemi karşılaşmayı tatil etti.
Yine Battalgazi stadında oynanması gereken Battalgazi Belediyespor – Beydağıspor karşılaşması Beydağsporun sahaya çıkmadığından dolayı bu karşılaşma oynanmadı. Bu maçlarla ilgili kararı tertip komitesi verecek..
Bu haftaki oynanan maçlarda alınan sonuçlar;
Arapgir spor 2 – Malatya İdm. Yurdu 0
Erkenespor 1 – Karakavak spor 2
Konakspor 3 – Telekomspor 0
Yeşilyurt Bel.spor 1 – fener spor 0
(Fener spor sahadan çekildi)
Malatya şehir spor 5 Orduspor 0 (Karşılaşma yarım kaldı)
Battalgazi Bel.spor 3 Beydağı 0 (hükmen)
Hekimhan Gir.spor 1 Demirspor 2