• DOLAR
  $1.724,2
 • EURO
  $0,3389
 • ALTIN
  $21.718,67
 • BIST
  107,6930
Personel Alımında Son Başvuru Tarihi Uzatıldı

Personel Alımında Son Başvuru Tarihi Uzatıldı

İnönü Üniversitesi tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan Sağlık personeli, Temizlik personeli, Büro Personeli ve Hemşire bölümlerine toplamda 165 personel alımı ilanının son başvuru tarihi uzatıldı

Resmi Gazetede yayımlanan düzeltme ilanında, son başvuru tarihinin bayram tatilinden dolayı 27.07.2022 tarihine uzatıldığı belirtildi.
İlanda,”30.06.2022 tarihli ve 31882 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi kapsamında alınacak sözleşmeli personel alım ilanının son başvuru bitiş tarihi, 9 (dokuz) günlük bayram tatili nedeniyle 27.07.2022 olarak değiştirilmiştir.” denildi
PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NELER?
İnönü Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 165 kişilik boş kadro ile bünyesindeki eksikliği karşılamak adına ilan yayımladı. Söz konusu yayımlanan personel alımı ilanı ile 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesinde göre 4/B maddesi kapsamında Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacak.
Üniversitenin 6 temizlik personeli, 3 büro personeli, 71 sağlık teknikeri, 85 hemşire kadrosu için duyurduğu alım ilanının başvuruları 30 Haziran – 27 Temmuz tarihleri arasında İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna yapılabilecek.
Başvuru için istenen belgeler şu şekilde; Başvuru dilekçesi, e-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı, nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, deneyim ve/veya belgelendirme istenen kadrolarda Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet döküm belgesi, Dil şartı istenen pozisyona başvuracak adaylar için YDS, YÖKDİL veya Yükseköğretim Kurumu Başkanlığınca eşdeğerliliği kabul edilmiş yabancı dil sınav Sonuç Belgesi, Uyku Uzmanı Sertifikası istenilen pozisyona başvuracak adaylar için Uyku Uzmanı Sertifikası, Destek (Temizlik) Personeli pozisyonuna başvuracak adaylar için MEB Onaylı Hijyen Belgesi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?