Malatyalı Antrenöre Milli Takımdan Davet

Malatyalı genç Karate Antrenörü Caner Aygören, 03-05 Şubat tarihleri arasında Güney Kıbrıs’ın Larnaka kentinde düzenlenecek Ümit Genç ve U21 yaş Avrupa Karate şampiyonası için Edirne’ de devam eden Karate Milli Takım kampına Antrenman Bilimci(Atletik Performansör) ve sportif performans testleri eğitimcisi olarak Karate Milli Takım kampına görevlendirildi.

Aygören, bu durumdan çok memnun olduğunu ve Milli Takım Sporcularının testlerin sonucunda optimal düzeyde olduğunu belirterek, “Millî takımımızı bu denli kapsamlı ve başarılı bir şekilde antrene eden Milli Takım Teknik Kuruluna; Teknik Direktör Ertan Tunç’a, Milli Takım teknik kurul üyesi ve Antrenörü Süleyman Orhan’a, Milli Takım Teknik Kurul Üyesi ve Antrenörü Kaan Yavaşoğlu’na, Milli Takım teknik kurul üyesi ve Antrenörü Timur Doğan’a, Milli Takım teknik kurul üyesi ve Antrenörü Yusuf Coşkun’a ve Milli Takım teknik kurul üyesi ve Antrenörü Murat Yıldızlar ‘a teşekkür ederim.” Dedi.

Aygören ayrıca Türkiye Karate Federasyonu başkanı Aslan Abid Uğuz’a da teşekkürlerini bildirdi. Aygören bütün milli takım kuruluna her şey için çok teşekkür ettiğini dile getirirken, kendisine her zaman ve her konuda yardımcı olan ve desteklerini hiç bir şekilde esirgemeyen ve birlikte yol yürüdüğü Malatya Yusuf Kenan Anadolu Lisesi Müdürü ve ayrıca Malatya Karate İl Temsilcisi Mustafa Çelik ve Malatya Oryantiring İl Temsilcisi Muhammet Kemal Gülşen’e de teşekkürlerini bildirdi. >>> HABER MERKEZİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.