• DOLAR
  $1.137,16
 • EURO
  $0,3245
 • ALTIN
  $20.217,25
 • BIST
  106,3284
KGYM 35. İller Arası Futbol Turnuvası Başladı

KGYM 35. İller Arası Futbol Turnuvası Başladı

Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan açılış seremonisine Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Nogay, şube müdürleri, antrenörler ve sporcular katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından bir konuşma yapan İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan ‘’ Değerli sporcularımız ilimize hoş geldiniz. 35 yıldır büyük bir coşku ile yapılan Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğü (KGYM) İller arası Futbol Turnuvası bugün başladı. Umarım ilimizde hoşça vakit geçirir güzel anılar ile sağ salim varırsınız. Yapılacak olan müsabakaların dostluk çerçevesinde centilmence geçmesini temenni ediyor, 9 Mayıs 2022 tarihinde Düzce ilinde yapılacak olan KGYM 35. İller arası Futbol Turnuvası Türkiye Finallerine katılacak olan ilimize şimdiden başarılar diliyorum’’ dedi.
İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan’ın konuşmasının ardından müsabakalar başladı. Futbol turnuvasına Adıyaman, Iğdır, Sivas, Bingöl, Muş, Tunceli, Elazığ, Ağrı, Erzincan ve Malatya illerinden iki yüz otuz yedi sporcunun mücadele ettiği müsabakalar 19 Mart Cumartesi günü sona erecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?