Ali Karakuş hangi partiden aday olacak?

TDP ile CHP’nin birleşmesinin ardından Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’un hangi partiden Belediye Başkanı adayı olacağı merak ediliyor.
Yerel seçimlerin tarihi yaklaştıkça, seçimin heyecanı da şimdiden kendini göstermeye başladı…

Yerel Seçimlere kısa süre kalmasıyla beraber, kimlerin hangi partiden Belediye Başkanı adayı olacağı, sürpriz isimler kulis konusu olmaya başladı. Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’da o isimlerin başında geliyor.
Seçim sürecine ilişkin gelişmeleri ,aday adaylarının ve partilerin heyecanını , şimdiden görmek mümkün.Bakalım günü geldiğinde bu yarış,bu rekabet sandığa nasıl yansıyacak hep birlikte göreceğiz.
Ancak Malatya için temennimiz önümüzdeki yerel seçimlerde her partide liyakatli ve şahsiyetli, doğru ve ufku geniş adayların aday gösterilmesi, Malatya’yı hak ettiği konuma taşıyacak Başkanlara emanet edilmesi ve seçilecek isimlerin Malatya’yı hizmetleriyle ,projeleriyle ileriye taşımalarıdır.
Önümüzdeki 2024 mahalli idareler seçimlerinde aday olmak isteyenler şimdiden kamuoyu oluşturarak renk vermeye başladılar…
’’Kenara çekilmeye hiç niyetim yok’’diye belirten Ali Karakuş’da seçimlere katılacağı sinyalini verdi. Şimdi gözler Ali Karakuş’a çevrildi ve hangi partiden aday olacağı merak ediliyor.
Her seçimde olduğu gibi 2024 yerel seçimlerinde de elbette ki farklılıklar ve sürpriz isimler olacaktır. Bu farklılıklar da Malatya için rekabet ve heyecanı beraberinde getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.